горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

+29
ivan ilarionov
п.... ......в
Pepi
Virbela
Steve G
Peho_maistora
siraka.bg
майсторчето страхил
speedo1
yavor70
TONI
genadi_74
koko47
snegk
КИРО
cucko
misho
sapuna
sribar
maverik77
Бачо Илия
todor2662
инспектора
dodo16
daniel_g
cafe13
Diman
Julian82
gegata
33 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  snegk Чет Юни 09, 2011 2:53 pm

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 555614 Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 607307 Това е постъпка.
snegk
snegk
Модератор
Модератор

Брой мнения : 639
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Pepi Пет Юни 10, 2011 2:52 pm

Наистина една безцена информация за мен специално споделена от колегата ГЕГАТА!Никъде до сега във нет пространсвото не бях попадал на подобна тема,толкова подробно обяснен във детайли Дунавския риболов.Аз няма какво да добавя,тъй като ми стана ясно,след прочетеното колко много има да се научи от наистина добри рибари като колегата споделил толкова тънкости и истини.Освен да му пожелая много късмет в риболова и за напред да не спира да пише!Благодаря ти ГЕГА! :good:

п.п. Мара Гегич!Развявай си сопичката другаде смешко!!!
sapuna
Pepi
Pepi
новак
новак

Брой мнения : 2
Регистриран : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  genadi_74 Нед Юни 12, 2011 5:03 pm

току що се връщам от р.Дунав(с.Долно ряхово).Доста дъжд ни валя,но имахме два успеха,в събота сутринта на попово прасе едно сомче 2кг. и слетобяд на кашкавал дунавска мряна 2.600кг. Общо взето слабо кълване като цяло,а опитахме всичко което се сетихме и доста дъжд,а реката падна за два дни доста.Все пак съм доволен,че комарите бяха кротички и освен,че си бръмчаха като вувузели от Юар,не хапеха.Качвам едно видео от ваденето на мряната от момента на заплитането и в треволяка пред нас.
https://www.youtube.com/watch?v=RTH2DtPxXfg
genadi_74
genadi_74
рибарче
рибарче

Брой мнения : 24
Регистриран : 11.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  snegk Нед Юни 12, 2011 5:57 pm

genadi_74 написа:току що се връщам от р.Дунав(с.Долно ряхово).Доста дъжд ни валя,но имахме два успеха,в събота сутринта на попово прасе едно сомче 2кг. и слетобяд на кашкавал дунавска мряна 2.600кг. Общо взето слабо кълване като цяло,а опитахме всичко което се сетихме и доста дъжд,а реката падна за два дни доста.Все пак съм доволен,че комарите бяха кротички и освен,че си бръмчаха като вувузели от Юар,не хапеха.Качвам едно видео от ваденето на мряната от момента на заплитането и в треволяка пред нас.
https://www.youtube.com/watch?v=RTH2DtPxXfg

Последния път, когато бяхме там бандата и аз така, сом и мряна, Митев ги изпържи идиота Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 5794 Ама вкусни бяха Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 859779
snegk
snegk
Модератор
Модератор

Брой мнения : 639
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  п.... ......в Нед Юни 12, 2011 6:24 pm

Pepi написа:Наистина една безцена информация за мен специално споделена от колегата ГЕГАТА!
Никъде до сега във нет пространсвото не бях попадал на подобна тема,толкова подробно обясненА във детайли Дунавския риболов.Аз нямам какво да добавя,тъй като ми стана ясно,след прочетеното колко много има да се научи от наистина добри рибари като колегата споделил толкова тънкости и истини.Освен да му пожелая много късмет в риболова и за напред да не спира да пише!
Благодаря ти ГЕГА! Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 607307

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 111627 Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 111627 Брейййй,че и сам си благодари Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 111627 Сигурно е умряла циганката Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 604782
п.... ......в
п.... ......в
стара кука
стара кука

Aries
Брой мнения : 68
Регистриран : 15.08.2009

http://gofishing.forumsclub.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  ivan ilarionov Нед Юни 12, 2011 7:01 pm

genadi_74 написа:току що се връщам от р.Дунав(с.Долно ряхово).Доста
дъжд ни валя,но имахме два успеха,в събота сутринта на попово прасе
едно сомче 2кг. и слетобяд на кашкавал дунавска мряна 2.600кг. Общо
взето слабо кълване като цяло,а опитахме всичко което се сетихме и
доста дъжд,а реката падна за два дни доста.Все пак съм доволен,че
комарите бяха кротички и освен,че си бръмчаха като вувузели от Юар,не
хапеха.Качвам едно видео от ваденето на мряната от момента на
заплитането и в треволяка пред нас.
https://www.youtube.com/watch?v=RTH2DtPxXfg

Страхотна мрена колега,голямо торпедо Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 607307 Как монтираш кашкавала на куката-на косъм или деректно на куката?
ivan ilarionov
ivan ilarionov
стара кука
стара кука

Gemini
Брой мнения : 553
Регистриран : 19.11.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  инспектора Нед Юни 12, 2011 7:58 pm

Уникален трофей колега, браво. Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 691434 А и монтажът е интересен, очакваме инфо.
инспектора
инспектора
стара кука
стара кука

Virgo
Брой мнения : 2025
Регистриран : 29.08.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  genadi_74 Пон Юни 13, 2011 1:25 pm

монтажа стандартен за дънен риболов по Дунав, за тежест 150гр. плоско олово с две куки 4ки по-нагоре по линията,а иначе кашкавала директно на куките на малки квадратчета,обикновен,дори беше мекичък,че в караваната не работеше хладилника.Просто пробвах различни варианти,защото всички олколо нас(ние също) хвърляха на царевица(всякаква),на спирали с мамалига,но резултат почти нулев,освен няколко таранки.Аз гледам това и след като няма резултат всеки път променям с нещо,та стигнах и до кашкавала,но след този удар,повече кълване нямаше.Очаквах с поповите прасета Сома да бъде по-активен вечерта,но не,вероятно заради падането на нивото или нещо друго,но общо взето откъм кълване доста слабо,на фидер на близка дистанция на царевичка с бял червей дребни попчета,нищо друго
genadi_74
genadi_74
рибарче
рибарче

Брой мнения : 24
Регистриран : 11.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Steve G Пон Юни 20, 2011 8:53 pm

Този път брат ми имаше късмета да се запознае с едно амурче :
Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 560069

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 560070

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 560071
Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 560072
Steve G
Steve G
рибарче
рибарче

Брой мнения : 14
Регистриран : 14.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  snegk Вто Юни 21, 2011 5:50 am

Евала на брат ти за улова и за пускането на рибата, това не се вижда всеки ден на Дунав Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 291635
snegk
snegk
Модератор
Модератор

Брой мнения : 639
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  maverik77 Вто Юни 21, 2011 8:53 am

Поздравления за страхотната риба и за релийза Стиви!Думите на Максим се потвърдиха и със снимков материал.Поздрави Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 859779
maverik77
maverik77
стара кука
стара кука

Leo
Брой мнения : 353
Регистриран : 11.10.2009

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  genadi_74 Вто Юни 21, 2011 9:12 am

и аз съм силно впечатлен и от улова и от пускането-евала
genadi_74
genadi_74
рибарче
рибарче

Брой мнения : 24
Регистриран : 11.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  sapuna Вто Юни 21, 2011 9:22 am

:good:
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  genadi_74 Вто Юни 21, 2011 12:14 pm

Този път брат ми имаше късмета да се запознае с едно амурче :
ще се радвам да разкажете повече за стръвта и монтажа на който е уловен този красавец,мисля,че и на други колеги ще им е интересно и полезно.Аз лично почти всяка седмица съм на Дунав
genadi_74
genadi_74
рибарче
рибарче

Брой мнения : 24
Регистриран : 11.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  carpminator Вто Юни 21, 2011 4:37 pm

браво на брат ти колега ,подаримо живота Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 607307
carpminator
carpminator
майстор
майстор

Pisces
Брой мнения : 40
Регистриран : 18.06.2011

http://carp.bg

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  kalcho Вто Юни 21, 2011 5:02 pm

ivan ilarionov написа:Страхотна мрена колега,голямо торпедо Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 607307 Как монтираш кашкавала на куката-на косъм или деректно на куката?
Кашкавала няма да е мек ако 1-2 дни преди риболов се нареже на кубчета и оваля в брашно в хладилника
kalcho
kalcho
новак
новак

Брой мнения : 4
Регистриран : 17.06.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Steve G Вто Юни 21, 2011 6:43 pm

maverik77 написа:Поздравления за страхотната риба и за релийза Стиви!Думите на Максим се потвърдиха и със снимков материал.Поздрави Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 859779

Ще трябва да пием бира като мина през Павликени следващият път, май Very Happy
Steve G
Steve G
рибарче
рибарче

Брой мнения : 14
Регистриран : 14.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Steve G Вто Юни 21, 2011 6:49 pm

genadi_74 написа:ще се радвам да разкажете повече за стръвта и монтажа на който е уловен този красавец,мисля,че и на други колеги ще им е интересно и полезно.Аз лично почти всяка седмица съм на Дунав

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 555609

Това ми е монтажа, на който ковнах шарана, а амура захапа монтажче с халкичка за попъп на три царевички + малък повдигач ( нямам снимка ).
Steve G
Steve G
рибарче
рибарче

Брой мнения : 14
Регистриран : 14.04.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Дунава

Писане  tenesista_ Вто Авг 30, 2011 3:33 pm

Колега в 1я си пост беше спеменал че захранваш с чувалчета или гаца пълни с царевица. Въпроса ми е ако използваш чувалчета каква е големината на дупките които правиш и за какво време средно се изпразва 1 чувал пълен с около 10 кг царевица при силно течение. До колкото разбирам този чувал играе ролята на мамка а относно гацата не мисля че е удачен вариант тъй като има твърде големи дупки и царевицата бе излязла за отрицателно време. Ще споделиш ли как се монтира точно този чувал имам в предвид как се определя дължината на въжето с шамандурата.
tenesista_
tenesista_
новак
новак

Брой мнения : 1
Регистриран : 30.08.2011

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Milen4o84 Нед Апр 08, 2012 9:19 am

Колеги нов съм във форума а и по дунава ако можете да ми дадете инфо за местата от Сомовит до Драгаш сомските и шаранките.Ще съм много благодарен на колегата Gegata ако сподели повече за риболова на шаран на Драгаш на качамак,къде на Драгаш и как по точно. Wink Wink
Milen4o84
Milen4o84
новак
новак

Брой мнения : 1
Регистриран : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав! - Page 5 Empty Re: Факторите и Особеностите за успешния риболов по Реките и р.Дунав!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите