горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

Състезание

+22
bat.galin
инспектора
radoslav1951
sashito
pikefisher
stanislav_stoimenov
kimi
maranzika
Tolio
siraka.bg
CaRp
cafe13
Swordfish
misho
TONI
doko
fishman
snegk
ribarq_kuku
майсторчето страхил
sapuna
todor2662
26 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  maranzika Пет Фев 19, 2010 10:19 pm

..


Последната промяна е направена от maranzika на Съб Фев 27, 2010 9:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  doko Пет Фев 19, 2010 11:12 pm

todor2662 написа:Докич,не съм в час със ситуацията,просто ми мина през главата и затова го написах.Нали затова е форум-всеки да си каже мнението.Трябва да говорим с ИАРА за да знаем мнението им,но след като се посъберат мнения във темата,за да не сложим каруцата пред коня.
Тоше нямам нищо напротив ИАРА да участват в мироприятието, НО за съжаление знам повечето от тях що за стока са и ви казвам че ако ще има нещо такова то трябва да има засилен контрол над тях, иначе парите ще потънат на нейде и ние ще си мислим че сме зарибили, ама не. Баща ми имаше една приказка - "проверката е висша форма на доверие" , та че и в този случай.
doko
doko
Модератор
Модератор

Virgo
Брой мнения : 1042
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  sapuna Съб Фев 20, 2010 1:29 am

bat.galin написа:Искам да предложа следното : ( малко в страни ама...)
В момента парите са по сметка.
Нека се публикуват в отделна тема номер на сметката, името на банката и нейния BIC.
Нека тази тема се направи важна тема.
Нека да останат 20 лева в сметката след акцията, като идеята е тази сметка да продължи да се ползва като една постоянна набирателна сметка на средства за зарибяване.

Има отворени сметки в две банки.Умишлено след акцията съм им скрил данните!
На предната акция имаше един превод по сметка и една сума дадена ми на ръка!И двамата колеги са наши съфорумци,и двамата бяха съпричстни с каузата ни!
Има ли интерес - публикувам ги отново! /просто в тази криза,не исках никого да обременявам или задължавам/ Wink
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  misho Съб Фев 20, 2010 8:12 am

Момчета,няма иара няма миара,кот си направим това ще е.Колкото по малко гласност дадем на зарибяването толкова повече рибки ще оцелеят и и толкова по малко хора ще си хапнат ,,каракуда с мустаци,,.Събираме купуваме зарибяваме документираме и това е.Знаете че информацията е най-ценното нещо,а не малко ,,рибари,, черпят това ценно нещо точно от тук.Разбере ли се къде е пуснат зарибител точно след няколко дена почва сеч,и ко прайм само крякаме и това е,колкото по малко шум толкова по голяма ефективност.Спомняте си много добре за записване на клиенти за шаран от янтра нали,и колкото по е дребен толкова по малко струва,или май забравихте.Айде със здраве,и ако съм засегнал някой го направих умишлено,че белким тази година се поусети че като ядем салата не сме тревопасни.
misho
misho
Модератор
Модератор

Брой мнения : 598
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  todor2662 Съб Фев 20, 2010 8:31 am

Мише ,не е казано че ИАРА ще го прави.Дадох едно предложение което ми хрумна докато си пиех ракийката.Давайте предложения а не се захващайте само за моето.Целта е по-вече предложения по-добър резултат.Но както виждаш пак десетина човека ще си чешем езиците а сме 196 регистрирани.
Поне половината са от региона за който искаме да има риби,но......
Като дойде лятото,ще викаме(б.х м..му нищо не стана). :oky:
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  misho Съб Фев 20, 2010 9:04 am

Аз предлагам следното:организираме импровизирано състезание някаде си(където си решим),някои отиваме от предния ден,подготвяме организацията(шатри матри,огън,скара и тнт)надругия ден начало 10 край 1 часа.После знаете кво следва.Единствено искам точно тук да се дадат предложения за дата и заявка за участие.Предлагам таксата за участие да е 10 лв.от които всичките до стотинка ще се използват единствено и само за зарибител.Отделно да посаберем и някой лев за софрата.Лично аз се нагърбвам да се опитам и да намеря спонсори(дай боже да стане в тази криза)Обещавам и да подсигуря някакви стимулни награди(нали все пак е състезание)След всичко това описваме общата сума пред всички и действаме.Чакаме предложения за дата и заяка за участие,ако има и други предложения давайте.
И моля всички пишете единствено и само по темата,всичко друго написано извън тази тема ще бъде изтрито без предупреждение
misho
misho
Модератор
Модератор

Брой мнения : 598
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty състезание

Писане  milen-730804 Съб Фев 20, 2010 10:30 am

Здравейте, Мише напълно сам съгласен с теб.Аз също ще помогна с организацията (шатра,чадъри,газов котлон и скара) а за датата предлагам да е първата събота на март а за място вие кажете
milen-730804
milen-730804
рибарче
рибарче

Брой мнения : 12
Регистриран : 04.01.2010

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  todor2662 Съб Фев 20, 2010 11:15 am

Само мнение-Преди половин час се срещнах със собственика на рибарниците до Пачия вир дето са и го попитах ще вадили зарибител.Отговори ми че ще вади началото на април-цена за бройка около 20 стотинки бройката,но каза че ще се говори допълнително за цената.
Пиша го само като информация.
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  radoslav1951 Съб Фев 20, 2010 1:11 pm

Само се пазете от зарибител , готов за хапване , както мин. година... за да оцелее зарибителя не трябва да представлява месарски интерес!! Да не е по голям от 5 см. , иначе всичко за сега е бесмислено! Има хора само това чакат!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  maranzika Съб Фев 20, 2010 2:25 pm

..


Последната промяна е направена от maranzika на Съб Фев 27, 2010 9:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  sapuna Съб Фев 20, 2010 6:10 pm

Кефи,не кефи - това е самата истина!
Единственото,което знам е,че до края на април ТРЯБВА ДА СМЕ ПОХАРЧИЛИ ВСИЧКИ ПАРИ!!!
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  TONI Съб Фев 20, 2010 7:40 pm

[quote="sapuna"]Кефи,не кефи - това е самата истина!
TONI
TONI
стара кука
стара кука

Gemini
Брой мнения : 1093
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  maranzika Съб Фев 20, 2010 8:02 pm

..


Последната промяна е направена от maranzika на Съб Фев 27, 2010 9:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  инспектора Нед Фев 21, 2010 10:45 am

Аз съм съгласен, с идеята на Мишо за март, на която да се определят хора които да отговарят за това начинание. Определените само те да знаят, къде и кога да пуснат зарибителният материал. И без другите да се сърдят. Така според мен ще се запази тайна/поне известно време/ това начинание.
Досега не съм участвал в тези начинания из този регион и желанието ми е да помогна с квото мога.
Все пак и аз хвърлям въдици из този район.
инспектора
инспектора
стара кука
стара кука

Virgo
Брой мнения : 2025
Регистриран : 29.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  НИКИ ВЕЛЕВ Нед Фев 21, 2010 1:28 pm

И аз сам с вас криза не криза 10 лева се щесе заделят това са 3 кутий цигари точно за за два дена ама за тази калза си стува.защо трябва дасе пуска материала там кадето всички знаем че ходят много хора(примерно може дасе пусне тошката го знае мястото ЧЕРВЕН БРЯГ в правда хубавое дълбоко е и не ходят много хора може спокойно да порасне а също така има много риба,удобно е за риболов,за нощуване,за софри т.н.)това е моето мнение.защото в първомайци и долна оряховица ходят много хора щесе зариби и после неможиш си намери място от всякакви чешити.но за състезанието сам с две ръце ЗА.това е моето виждане по въпроса.
НИКИ ВЕЛЕВ
НИКИ ВЕЛЕВ
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 59
Регистриран : 13.10.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  майсторчето страхил Нед Фев 21, 2010 4:59 pm

misho написа:Момчета,няма иара няма миара,кот си направим това ще е.Колкото по малко гласност дадем на зарибяването толкова повече рибки ще оцелеят и и толкова по малко хора ще си хапнат.

И според мен така е по добре,а и нее задължително да е състезание.Може просто да се съберем на някое местенце край някой водоем,да хапнем да пийнем и после пускаме в дискоса по някой лев ,и каквото сабя покаже.От браконери неможем се оттърва чудо да стане,но и едно рибе да оживей пак файда scratch .В същия момент нее казано че само шаран и само в Янтра да пускаме.Може и кефал ,каракуда и платика да зарибяваме по други гьолове scratch .
Важен е принципа :good:
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  atarahas-rodot Пон Фев 22, 2010 9:30 am

............................


Последната промяна е направена от atarahas-rodot на Вто Фев 23, 2010 10:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
atarahas-rodot
atarahas-rodot
новак
новак

Брой мнения : 1
Регистриран : 22.02.2010

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  bat.galin Пон Фев 22, 2010 10:24 am

Тук нещо не схванах, та рекох да напиша какво разбрах до момента:

1. трябват пари.
2. трябва да се закупи ветеринарно-проверен зарибителен материал.
3. трябва да се транспортира материала и да се пусне на мястото или местата и това точно ще е тайна.
4. трябва всички да правим тези неща, като може преди това да ги обсъдим на една маса преди да се случат...в близък контакт имам в предвид.

Нека да се направи един кратък списък и точка по точка да се уточним, като разбира се, мястото остава тайна и липсва в списъка.
пп. Ако е имало обидени/засегнати колеги, сега е моментът да кажат как пък искат те - само критика без предложения не стига Idea
bat.galin
bat.galin
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1652
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  cafe13 Пон Фев 22, 2010 2:19 pm

тва с 5см.шаранчета и амурчета ми хареса,Тоше ти само потдържай връзка та дан оттарвем момента и да се лутаме кат миналата година,там доколкото знам матриала е здрав и читав,пък и е близо и транспорта ще е от минимално значение,и другото което е,че на такъв размер няма да буди интерес
cafe13
cafe13
Модератор
Модератор

Leo
Брой мнения : 682
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  инспектора Съб Фев 27, 2010 9:09 pm

Нещо май темата зацикли.
Няма ли интерес или какво. Цела седмица "НИЩО" срамота.
инспектора
инспектора
стара кука
стара кука

Virgo
Брой мнения : 2025
Регистриран : 29.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  maranzika Съб Фев 27, 2010 9:43 pm

.............


Последната промяна е направена от maranzika на Чет Мар 04, 2010 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  sapuna Вто Мар 02, 2010 12:20 pm

sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  todor2662 Вто Мар 02, 2010 7:35 pm


Куку нещо да можеш да помогнеш за адреса от селото до Севлиево.Можем ли да се свържем със тоя човек да говорим за амурчета.
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  dartij Сря Мар 03, 2010 10:02 am

0889001197-Калин собственик на платения ДУШЕВО а също така държи ВРАНИЛОВЦИ и още 3-4 по малки водоема за произвеждане на зарибител предимно ШАРАН и АМУР
dartij
dartij
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 141
Регистриран : 17.09.2009

http://dartij@abv.bg

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  todor2662 Сря Мар 03, 2010 5:48 pm

:oky: Благодаря. Laughing
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Състезание - Page 4 Empty Re: Състезание

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите