горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

+14
Diman
sapuna
riibok
daniel_g
kimi
todor2662
Tolio
doko
fishman
digimax
ribarq_kuku
maranzika
bobo
майсторчето страхил
18 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Пон Яну 04, 2010 5:46 pm

И както споменах по горе ,най ми харесва времето преди и след коледа Wink .Така е поне за мен Laughing ,преди коледа обичам да си правя подаръци за Коледа,а след Коледа казвам че артисал някой лев и хайде пак подарък :dance: (като малките деца съм Embarassed ).Както и дае ,днес купих винетки за каруците и кат погледнах останали 100-на лева недекларирани (хубаво е да си касиера в къщи Cool Wink )и познайте къде ги похарчих,ха ха ха,в рибарския магазин разбирасе :dance: .От давна се канех да сменя спининг оборудването ,но чаках да отикам някои задължителни харча scratch .Харесах си прътленце и макарка и се включих в 100-те лева,но за сега ще изчакам с оборудването на комплекта с едно хубаво плетеняче.Прътлето е на FOCUS, 2.70 м.,на три секции с три резервни връхчета(две карбонови и едно плътно) има някакви означения,но аз неги разбрах(просто ми хареса) .Ако някой знае какво е означението да ми обясни,те това пише ,ама аз нищо не разбрах въпреки че се опитаха да ми обяснятscratch
IM - 6 High Densiti 12 х KEV-power -Winding
Макарката също ми хареса,MIKADO 0508 PD и тя колкото прътлето на цена Laughing .
На аванса както споменах ще и туря едно плетеняче и тогава да му мислят рибите
Laughing :fishing5: Laughing Laughing :good:

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016749117

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016749119

Чудесен баланс :good:

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016749122


Последната промяна е направена от майсторчето страхил на Нед Яну 10, 2010 8:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  bobo Пон Яну 04, 2010 5:51 pm

Много рибоци с новата придобивка Майсторе.
bobo
bobo
стара кука
стара кука

Virgo
Брой мнения : 744
Регистриран : 16.09.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  maranzika Пон Яну 04, 2010 5:54 pm

Ооо,майсторе добре дошъл в отбора. :good: :good: :good: Very Happy
Само големи рибоци да дърпаш с него ти желая и повечко излети тая година на спининг.
За означенията на пръчката не мога да помогна. Embarassed Embarassed Макарката изглежда доста добре на пръв поглед.Би ли споделил за нея колко грама е(на кутията трябва да пише) и с колко лагера,че трябва да се оборудвам с нещо подобно.
За плетеняка имаш ли нещо кокнкретно впредвид или още се чудиш?Щото можем поне съвети някакви да споделим ако искаш. Very Happy
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  ribarq_kuku Пон Яну 04, 2010 6:31 pm

Със здраве да си ползваш убавинката масторче :fishing5: :fishing5: :fishing5: :fishing5: :fishing5: много рибки да дърпаш с нея и добре я полей че да не се чупи :bira: :bira: :bira: :bira: :bira:
ribarq_kuku
ribarq_kuku
стара кука
стара кука

Брой мнения : 543
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  digimax Пон Яну 04, 2010 6:51 pm

Честита да ти е придобивката. Още повече рибки да ловиш с тая въдичка 🍺
digimax
digimax
стара кука
стара кука

Sagittarius
Брой мнения : 488
Регистриран : 18.08.2009

https://www.facebook.com/home.php

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Пон Яну 04, 2010 7:15 pm

maranzika написа:
: Макарката изглежда доста добре на пръв поглед.Би ли споделил за нея колко грама е(на кутията трябва да пише) и с колко лагера,че трябва да се оборудвам с нещо подобно.
За плетеняка имаш ли нещо кокнкретно впредвид или още се чудиш?Щото можем поне съвети някакви да споделим ако искаш. Very Happy
Значи първо благодаря за пожеланията и дано на всеки му се збъднат желанията по негов начин :good:
Сега Илианка ,на кутията пише че е с 7+1 лагера,5.2 :1,дълга шпула,гумирана дръжка, 0.20 -140 м.,0.23-100м.,0.25-80м.,горен аванс,пише и други работи ама английския ми е зле Embarassed,грамаж не пише ,но сравнение с Мичела е като перце .Колкото до плетеняка,продавача ми обеща да достави някакво (той ловял с него и бил доволен)на тънка лайсна(около 30-на лева за 100м. affraid Laughing ),но незапомних марката, ф 0.10 -6.3 кг.бяло на цвят scratch
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  fishman Пон Яну 04, 2010 8:06 pm

Майсторче вземи си малко по-дебело от посоченото влакно :good:
fishman
fishman
стара кука
стара кука

Брой мнения : 589
Регистриран : 21.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  doko Пон Яну 04, 2010 8:16 pm

Да са ти честити Майсторче. Много рибоци да мориш с тях. :good:
doko
doko
Модератор
Модератор

Virgo
Брой мнения : 1042
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  maranzika Пон Яну 04, 2010 8:17 pm

Я ми дай Страхиле името на продавача на ЛС.
Че продават едни боклуци,а ги хвалят все едно продават японски плетеняци.Дебелината е много относителна.Значи кръгло плетено за малко пари почти няма.Но може да се правят различни компромиси и да се постигне желаното качество. Exclamation
0,12 минимум ти трябва,но плетеняците в повечето случай са в либри.Примерно можеш да навиеш 15 либри,което е предостатъчно за рибите които търсиш(предполагам че е щука и смадок).
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  Tolio Пон Яну 04, 2010 9:05 pm

Да са ти честити и да ги ползваш с здраве!
Tolio
Tolio
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 742
Регистриран : 24.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  todor2662 Пон Яну 04, 2010 9:20 pm

Майсторче,честито и на слука. :shark: :dolphin: :fishing5:
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  kimi Пон Яну 04, 2010 10:04 pm

Ха,честито.
Абе аз кога ще се похваля. :wand:
kimi
kimi
стара кука
стара кука

Sagittarius
Брой мнения : 616
Регистриран : 21.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  daniel_g Вто Яну 05, 2010 8:07 am

Айде честито майсторе Very Happy Да си я ползваш със здраве и много успешни излети с нея да направиш!
daniel_g
daniel_g
стара кука
стара кука

Брой мнения : 199
Регистриран : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  riibok Вто Яну 05, 2010 5:03 pm

Честито,Майсторче,и много слука с новите такъми!
IM-6-средномодулен графит/стандартен-до34 млн.,34-44 млн.-средномодулен и над 44 млн.-високомодулен или IM 8 до IM10/-измерва се на опън колко фута на квадратен инч.
HIGH DENSHI-висока плътност
POWER WINDING-устойчив на кривене,извиване
12xkev-най-вероятно броя на кевларените оплетки.
Бях писал малко по-обстойно сутринта,ама нета нещо прекъсна и не ми се повтаря пак цялата процедура. Wink
riibok
riibok
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 190
Регистриран : 25.11.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Вто Яну 05, 2010 6:06 pm

riibok написа:IM-6-средномодулен графит/стандартен-до34 млн.,34-44 млн.-средномодулен и над 44 млн.-високомодулен или IM 8 до IM10/-измерва се на опън колко фута на квадратен инч.
HIGH DENSHI-висока плътност
POWER WINDING-устойчив на кривене,извиване
12xkev-най-вероятно броя на кевларените оплетки.
Много благодаря за пожеланията:worship: и за обясненията 🍺
п.п.Сега мога да ловя спокоен големите риби Laughing :good: 🍺
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Чет Яну 07, 2010 4:59 pm

Днес неможах да се стърпя и обурудвах такъма докрай scratch .Незнам дали ще ма оплюйте ,но това го взех на цена долу горе сносна и поносима scratch(преди това сверих цените )Ако се издъня Embarassed ,няма да ми е за първи път :evo: Laughing .
О.08 ,110 м. ,5 кг., бял цвят(кристал) ,40 парички.

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Fireline
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  maranzika Чет Яну 07, 2010 5:47 pm

Абе добре е за първо време.Ама малко тъничко ми се вижда.Аз с такова ловя костур. Very Happy
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Чет Яну 07, 2010 6:12 pm

maranzika написа:Абе добре е за първо време.Ама малко тъничко ми се вижда.Аз с такова ловя костур. Very Happy
Е може и да съм улучил ,пък ако мислиш че ше уловя нещо кой знае по различно от кефал и костур scratch Laughing 🍺
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Нед Яну 10, 2010 8:27 pm

Няма много да се разливам ,но набързо в резюме ще обясня за комплекта.Понеже никога досега несъм имал толкова готина придобивка,ще кажа че е върха :good: ,И понеже нямам друга мярка за сравнения ще сравня със старрото си снаряжение.
Първо тежи почти двойно по малко от стария такъм.
Второ и най важно с едни и същи примамки новия изхвърля почти двойно повече. :clap2:
За вадене на риба още немога да коментирам ,но като се улови такава, ще се похваля :danceee:

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016866944

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016866946

Върхът със средна твърдост (съпоставка с клечка за зъби)

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016866941

Плетеното влакно се оказа добра придобивка :good:,а макарката е приказка,особенно аванса(имай те предвид че преди ловях с Мичел :good: ).Цялата дръжка на макарата е покрита с някаква гумена основа и се държи много стабилно.
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  sapuna Нед Яну 10, 2010 9:03 pm

В голяма част от излетите си не мислим за риби!Твоят е бил такъв!Знам какво е удоволствието при риболов с нещо ново и желано!Това е истинската тръпка! Wink
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Пет Яну 15, 2010 10:02 pm

На такъма да не му е студено и дан се подмята из багажника му купих и униформа Laughing 🍺

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка 016952758
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  ribarq_kuku Пет Яну 15, 2010 10:49 pm

:bravo: :bravo: :bravo: Сега остава само да му направиш добро поливане :bira: :bira: :bira: :bira: :bira:
ribarq_kuku
ribarq_kuku
стара кука
стара кука

Брой мнения : 543
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  Diman Съб Яну 16, 2010 1:32 am

Честити нови придобивки, Страхиле. Най ми грабна окото калъфчето, че си търся такова за 3 карбонови телескопа 1,10-1,20м, от доста време, но все удрям на камък. Ако някои си спомни за мъката ми да свирка.
Diman
Diman
Модератор
Модератор

Taurus
Брой мнения : 531
Регистриран : 01.12.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Съб Яну 16, 2010 11:50 am

Diman написа: търся такова за 3 карбонови телескопа 1,10-1,20м, от доста време, но все удрям на камък. Ако някои си спомни за мъката ми да свирка.
И аз успях да натикам вътре карбоновите си телескопчета освен спининга.Калъфа е на два отсека и ще успея да натикам и повечето си нови прътлета :good: .Цената за мен е върха :oky: ,само 18 лв.,какво му плащаш.
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  майсторчето страхил Нед Яну 17, 2010 8:27 pm

Голямо чудо , голям срам Embarassed ,голямо :hump: ,ама кат ми е слаба теорията и наивна душата :evo: .
За какво става дума,оказа се че като разпитах на някое и друго място,компетентни хора ма светнаха че съм си купил чудесен лек ФИДЕР,а не спининг пръчка.Не че старото ми телескопче беше специално за спининг,но лошото е че новото ми беше продадено за такова Evil or Very Mad .Май ще излезе вярна приказката че на търговец вяра нямай,но станалото станало.Пръчката въпреки всичко изхвърля чудесно и ще ми върши работа,но това ще ми е за обеца на ухото на следващи пазарувания scratch .Има и приимущество,мога да го ползвам и за фидер Laughing 🍺
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка Empty Re: Най обичам времето преди и след коледа, а сега и отзиви за подаръка

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите