горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

За шишовете

3 posters

Go down

За шишовете Empty За шишовете

Писане  maranzika Пет Юни 24, 2011 11:35 pm

За информация
Влизането по черните пътища към язовира е много рисковано!!!!!
Предимно покрай пояса от към Ловско.
Има наслагани метални шипове, които са заварени на планка и закопани в земята.
Вторник, сряда няколко коли с пробити и четирите гуми.
Вчера журналисти от местен вестник ходиха на място, но не намериха, да заснемат шипове на место.
Възможно е да се повтори.

Това е от един друг форум.Явно бракониерите са се научили вече в цялата страна.Ама не знам даяли тия идиоти се сещат какво ги чака ако някой ги набара на място.Струва ми се че някой ще умирише чемшира скоро. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Просто ще попадне на подходящите хора в подходящишят момент. :hump: :hump:
maranzika
maranzika
Модератор
Модератор

Sagittarius
Брой мнения : 2815
Регистриран : 16.08.2009

Върнете се в началото Go down

За шишовете Empty Re: За шишовете

Писане  vulsy Съб Юни 25, 2011 1:41 pm

Еми не е тайна че и около драганово из района и най конкретно около корекцията има много.Един колега в четвъртак е ходил и сутринта две от едната страна долу За шишовете 340977
vulsy
vulsy
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 262
Регистриран : 01.07.2010

Върнете се в началото Go down

За шишовете Empty Re: За шишовете

Писане  dido_v Съб Юни 25, 2011 8:30 pm


Това е от един друг форум.Явно бракониерите са се научили вече в цялата страна.Ама не знам даяли тия идиоти се сещат какво ги чака ако някой ги набара на място.Струва ми се че някой ще умирише чемшира скоро. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Просто ще попадне на подходящите хора в подходящишят момент. За шишовете 508526 За шишовете 508526

Имам леки съмнения, че не е работа на бракониери, а на арендатора на земите около с. Ловско. Миналата година много колеги минаваха през посевите с жито, тъй като по-черния път между тях и пояса имаше подпочвени води на 2-3 места.
dido_v
dido_v
новак
новак

Брой мнения : 4
Регистриран : 11.06.2011

Върнете се в началото Go down

За шишовете Empty Re: За шишовете

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите