горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

Видяла жабата че подковават вола....

+4
ribarq_kuku
doko
Tolio
майсторчето страхил
8 posters

Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Нед Авг 30, 2009 9:07 pm

Та и маята работа Laughing ,гледам хората си купуват,правят стойки за шаранджийски риболов та и аз барабар Петко с мъжете :construktion: .Идеята ми се породи от това че мислим да направим няколко язовирски похождения ,а на единия от зовирите мястото е камък и обикновенните стойки са безполезни :wand: .В петък след работа нахвърлих една груба скица на това как долу горе ще изглежда магарето и в събота, и неделя сътворих нещо което долу горе мяза на тея неща които съм виждал само по снимки.Да предупредя че има още да се доискусурява, та няма да се притеснявате да ме бъзикате и да давате мнения scratch .Горната част на магарето нее довършена заради онея неща сигнализатори,суингери и незнам какво още беше там.Долните опори също ще претърпят промени,несъм много доволен ,но ще ги оправя.В същия момент ще помоля вещите колеги да ми дадат съвет какви модели(сравнително евтини) сигнализатори да си купя.Чакам предложения.Като я завърша ще я снимам с въдици на водоема. Laughing 🍺
Видяла жабата че подковават вола.... 014527840
Видяла жабата че подковават вола.... 014527849
Видяла жабата че подковават вола.... 014527900
Видяла жабата че подковават вола.... 014527898
Видяла жабата че подковават вола.... 014527893
Видяла жабата че подковават вола.... 014527865
Видяла жабата че подковават вола.... 014527836
Може да е грозна ,но ще ловя риба с нея ,няма да я водя на згляда Wink .Иначе е здрава, :bball:и стана сравнително компактна.Зтежина несъм я теглил,но дане ша я нося на гръб зад граница 🍺


Последната промяна е направена от майсторчето страхил на Пон Авг 31, 2009 7:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  Tolio Нед Авг 30, 2009 9:13 pm

Браво!Супер се е получило!
Tolio
Tolio
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 742
Регистриран : 24.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  doko Нед Авг 30, 2009 9:35 pm

написах си мнението та нейде изчезна но както и да е ще драсна пак.
Много е згодна майсторче но има един недостатък който когато си правих моята стойка я допуснах и аз, а именно. Ъгъла на краката трябва да може да се регулира. Ако използваш стойката в това положение в което си я снимал ок но яко решиш да вдигнеш върховете на въдиците ъгъла между задните крака и земята ще стане по малък от 90 градуса и по този начин стойката става нестабилна и се люшка. пускам ти една снимка на старата ми стойка и на ендурото което ползвам в момента за да ме разбереш по добре
Видяла жабата че подковават вола.... 003663753
Видяла жабата че подковават вола.... 014531617
надявам се че ме разбра какво искам да ти обясня че не ме бива много в писането.
П.С. Това с ПВЦ тръбата за дръжката ми хареса само трябва да се затапи отзаде и е перфектно :good:
doko
doko
Модератор
Модератор

Virgo
Брой мнения : 1042
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Нед Авг 30, 2009 9:48 pm

Видяла жабата че подковават вола.... 014527893
Ъгъла на краката са на около 15-20 градуса спрямо основата,тук се вижда но малко неясно.Има го и в двата края на стойката.
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  ribarq_kuku Пон Авг 31, 2009 1:35 am

Доко маи не ти говори за този ъгъл а за хоризонталния ъгъл :bira: иначе добре се е получило като за първо магаренце :bira: :bira: :bira: :bira: :bira:И към набитото око на ДОКО (виш от къде се промена височината на стоиката) :bira: :bira: :bira:
ribarq_kuku
ribarq_kuku
стара кука
стара кука

Брой мнения : 543
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Пон Авг 31, 2009 2:33 pm

ribarq_kuku написа: (виш от къде се промена височината на стоиката) :bira: :bira: :bira:
То Доко първо трябва да го научим да пие ,та тогава ще му обясним за ъгъла Very Happy,а до тогава....
Господа офицери,полкавие дами и вся осталная сволач,ЧЕСТ ИМЕЮ (ей тук се прави оня прословут ъгъл) НАЗДРАВЕ
🍺 :rakija:
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  cafe13 Пон Авг 31, 2009 2:46 pm

Не случайно си майстор,докарал си я,ама моя съвет е да си купиш "лаленца"на мястото на П.В.Ц.тръбите,ще ти е по удобно за вдигане на сопата- струват 2.5лв.1бр.
Ха да ти е честита
cafe13
cafe13
Модератор
Модератор

Leo
Брой мнения : 682
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  sapuna Пон Авг 31, 2009 2:58 pm

Стойката си е много арна даже!Постарал си се и не напразно ти викат Майстор!
...........и послушай Пената!
Останали са ми два работещи зумера от вида на долната снимка.Твои са,само трябва да се видим някъде! Wink

Видяла жабата че подковават вола.... 2388DSC01204-med
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Пон Авг 31, 2009 3:28 pm

Послушах го :good:
Видяла жабата че подковават вола.... 014548954

Колкото до сигнализаторите,няма проблем кажи кога след работа да намина към Горна в удобно за теб време(тоя път ще почерпя) :good: Laughing
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  doko Пон Авг 31, 2009 4:45 pm

Ako ще ги вдига високо и пвц тръбите ще му свършат работа само трябва да ги запуши отзаде.
doko
doko
Модератор
Модератор

Virgo
Брой мнения : 1042
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  Търкал CARP Пон Авг 31, 2009 6:53 pm

С ПВЦ тръбите може да се получи фъркане на стойка след засичане, особенно нощно време на ТРЕЗВ акъл :pijani:
Търкал CARP
Търкал CARP
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 328
Регистриран : 17.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Пон Авг 31, 2009 7:27 pm

sustem написа: на ТРЕЗВ акъл :pijani:
Аз и без ПВЦ-то съм го правил тоя номер Laughing :rakija:
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  sapuna Пон Авг 31, 2009 8:11 pm

Ако ти вършат работа - твои са!Имах и трети,ама не мога да го намеря!

Видяла жабата че подковават вола.... 0d0dc43423bcaeb1
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  Tolio Пон Авг 31, 2009 8:18 pm

Като за начало са супер.Евала, Митак :worship:!Малко са хората като теб в днешно време.Да са честити на бай Стархил.
Tolio
Tolio
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 742
Регистриран : 24.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  майсторчето страхил Пон Авг 31, 2009 10:05 pm

Благодарско :worship: .
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  dido_82 Пон Авг 31, 2009 11:21 pm

Браво майсторе ,като се видим на Жребеца ще ме светнеш как ги майсториш тия стойки.
dido_82
dido_82
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 156
Регистриран : 27.08.2009

https://www.facebook.com/events.php?ref=sb#/profile.php?ref=name&

Върнете се в началото Go down

Видяла жабата че подковават вола.... Empty Re: Видяла жабата че подковават вола....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите