горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

+6
Taro
todor2662
digimax
bat.galin
майсторчето страхил
radoslav1951
10 posters

Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Сря Сеп 08, 2010 3:35 pm

Поради лоша настинка , се задържах няколко дни на легло . Но вече съм подобре и нищо по-вече не можа да ме спре да изляза по любимата си река . Независимо , че още страдах от световъртеж , не се отказах и реката ми се отплати с добри риби . Смених няколко вида мухи , но си останах верен на осичката . Рибите бяха м/ду 25и45см. .Не снимах всички , понеже водата понякога беше на ръба на гащеризона . Но и с тия ще добиете представа .
Ето реката и моя приятел :

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472438

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472435

И няколко риби :

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472434

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472436

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472437

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472439

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472440

Поздрави и наслука !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  майсторчето страхил Сря Сеп 08, 2010 8:29 pm

Равам се че си по добре здравословно ,а за риболова :good: 🍺
майсторчето страхил
майсторчето страхил
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 2699
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  bat.galin Сря Сеп 08, 2010 9:02 pm

Всичко си е по местата - лебеда е наличен, рибите са в кепа Very Happy
Благодаря за споделените красоти.
bat.galin
bat.galin
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1652
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  digimax Сря Сеп 08, 2010 9:30 pm

Преди време незнам дали в този или в друг форум беше написал, че ставаш нахален с темите си, ако не се лъжа. Хич не е вярно това нещо. С радост отварям писаното от теб и с още по- голяма радост чета постовете ти и се кефя на макс заради снимките. Лебеда и аз съм го виждал по Янтрата и то до моста на Първомайци. Много красива птица!!! А излета... пак за 6+ :good: 🍺
digimax
digimax
стара кука
стара кука

Sagittarius
Брой мнения : 488
Регистриран : 18.08.2009

https://www.facebook.com/home.php

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  todor2662 Сря Сеп 08, 2010 9:34 pm

За излета :bt: ,ама що не ми чукна да дойда да те видя като си бил болнав.
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Сря Сеп 08, 2010 10:20 pm

todor2662 написа:За излета :bt: ,ама що не ми чукна да дойда да те видя като си бил болнав.

Болен ли си , за нищо не ти идва наум , а този път беше много сериозно , аз самия не помня друг път да съм бил с такава температура , даже още ми е трудно . Но главното мина , остава риболова !!!

Поздрави и наслука !! Very Happy
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Сря Сеп 08, 2010 10:22 pm

digimax написа:Преди време незнам дали в този или в друг форум беше написал, че ставаш нахален с темите си, ако не се лъжа. Хич не е вярно това нещо. С радост отварям писаното от теб и с още по- голяма радост чета постовете ти и се кефя на макс заради снимките. Лебеда и аз съм го виждал по Янтрата и то до моста на Първомайци. Много красива птица!!! А излета... пак за 6+ :good: 🍺

Благодаря ти !!! А утре жив умрял , пак ще отида при моя любимец , дано Господ го опази от лоши хора . Много е красив !!!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Както писа един колега , играта продължава...

Писане  radoslav1951 Чет Сеп 09, 2010 3:55 pm

Както се очакваше и днес не пропуснах реката , макар и за час . И понеже вече е септември , както се досещате , рибите се изтеглят около подмолите . Става въпрос за големите... . А щом ще търсим големи , заложих и на голяма оса №8 ; . Пак бях прав . 1час само хубави риби !Защо час , ами като ми се обадиха , че в заведението пред дома ме чакат със студена бира заеб....рибите и хайде на бира . Ето и някои снимки за по нагледно :

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472780

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472781

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472782

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! 472783

Рибите бяха около 45 см. , последния бе значително по дребен , но беше много борбен и затова заслужи фотото .

Поздрави и наслука !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  Taro Чет Сеп 09, 2010 8:03 pm

Супер кефалаци-дебелаци! :good: :clap2:
Taro
Taro
стара кука
стара кука

Virgo
Брой мнения : 205
Регистриран : 23.09.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  vladi_90 Чет Сеп 09, 2010 8:23 pm

Браво бай Ради добри риби си извадил и днес :clap2:
vladi_90
vladi_90
стара кука
стара кука

Aquarius
Брой мнения : 264
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Чет Сеп 09, 2010 9:42 pm

Благодаря колеги !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  todor2662 Пет Сеп 10, 2010 7:45 am

Ами аз да пия бира, пък ти да ловиш не е честно,затова те извиках...... :oky: :oky: :oky: 🍺
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Пет Сеп 10, 2010 2:37 pm

Вчера в блога си бях обвинен в манипулация с размера на рибите , затова днес , независимо че имах много друга работа , излязох с ролетка за да му покажа , че не лъжа и мога да ловя всеки ден риби и то с кеф !!

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! B9b02ae82666151d

Унижих се , но не съжалявам !

Поздрави !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  vulsy Пет Сеп 10, 2010 6:20 pm

Както винаги - :worship:
vulsy
vulsy
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 262
Регистриран : 01.07.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  mitaka_8208 Пет Сеп 10, 2010 6:37 pm

Браво. Все така да е :bigfish:
mitaka_8208
mitaka_8208
стара кука
стара кука

Leo
Брой мнения : 238
Регистриран : 01.09.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  todor2662 Пет Сеп 10, 2010 7:50 pm

Защо им се вържеш на дразнителите,знаеш че немогат да се намажат и на кутрето ти даже.Който неможе да лови се дразни само по форумите. :hi1: :hunter: :484712:
todor2662
todor2662
стара кука
стара кука

Scorpio
Брой мнения : 1331
Регистриран : 15.08.2009

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Пет Сеп 10, 2010 8:07 pm

todor2662 написа:Защо им се вържеш на дразнителите,знаеш че немогат да се намажат и на кутрето ти даже.Който неможе да лови се дразни само по форумите. :hi1: :hunter: :484712:

Извинявай Тоше , че те подведох , но снощи ми бръкнаха в здравето и трябваше да покажа , че не съм мошенник и никога не лъжа !! Още един път -ИЗВИНЯВАЙ ! Ти може би ме разбра днес , но не ми каза ....

Поздрави !
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  vulsy Пет Сеп 10, 2010 8:14 pm

Приказват тези които немогат да хващат.Ти просто неси от тях :danceee: 🍺
vulsy
vulsy
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 262
Регистриран : 01.07.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Пет Сеп 10, 2010 8:33 pm

vulsy написа:Приказват тези които немогат да хващат.Ти просто неси от тях :danceee: 🍺

Благодаря !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  grobaro Съб Сеп 11, 2010 12:38 am

radoslav1951 написа:
vulsy написа:Приказват тези които немогат да хващат.Ти просто неси от тях :danceee: 🍺

Благодаря !!
защо се връзваш бай ради важно е да си сред природата а размера не е от значение
доказал си че го владееш този спорт пък който не вярва си е за негова сметка а в струма
такива големи риби не съм срещал скоро само дребосък но пак си е голям кеф а това е важното :white flag:
grobaro
grobaro
рибарче
рибарче

Брой мнения : 15
Регистриран : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  vulsy Нед Сеп 12, 2010 9:45 am

:484712: Някой път размера има значение :tongue1: , (не и в случая де) :bira: :bira: :bira:
vulsy
vulsy
стара кука
стара кука

Capricorn
Брой мнения : 262
Регистриран : 01.07.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  mitaka_8208 Вто Сеп 14, 2010 6:50 pm

Кучетата си лаят кервана си върви. Важното е че си се доказал във времето. Пък сега и предаваш уменията си на нас, това за мен е достатачно и не маловажно. Когато фактите говорят и боговете мълчат. Поздрави. :fishing:
mitaka_8208
mitaka_8208
стара кука
стара кука

Leo
Брой мнения : 238
Регистриран : 01.09.2010

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  radoslav1951 Вто Сеп 14, 2010 9:59 pm

mitaka_8208 написа:Кучетата си лаят кервана си върви. Важното е че си се доказал във времето. Пък сега и предаваш уменията си на нас, това за мен е достатачно и не маловажно. Когато фактите говорят и боговете мълчат. Поздрави. :fishing:

Благодаря !!
radoslav1951
radoslav1951
стара кука
стара кука

Pisces
Брой мнения : 734
Регистриран : 20.09.2009

http://kefalbg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така ! Empty Re: Септември , месеца на добрите риби...дано до края на годината е така !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите