горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Препоръка за шарански прът Pokee

+2
voden64
sofev76
6 posters

Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  sofev76 Чет Ное 24, 2011 6:18 pm

Здравейте колеги. Интересува ме вашето мнение и предложение относно Pokee- шаранска пръчка 3.5lb 12 или 13 инча по възможност с две секции. Прътите ще използвам предимно за риболов на язовири и ме интересува максимална дистанция на изхвърляне. Кой от всичките модели на Рокее е със най -голямо разстояние от макарата до първия водач и всички модели ли са с 50мм водач? Върховия водач на всички модели ли е с еднакъв диаметър? Всички модели ли са с 7 водача? Моля, за вашето мнение относно покетата.
sofev76
sofev76
новак
новак

Брой мнения : 2
Регистриран : 24.11.2011

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  voden64 Чет Ное 24, 2011 6:59 pm

sofev76 написа:Здравейте колеги. Интересува ме вашето мнение и предложение относно Pokee- шаранска пръчка 3.5lb 12 или 13 инча по възможност с две секции. Прътите ще използвам предимно за риболов на язовири и ме интересува максимална дистанция на изхвърляне. Кой от всичките модели на Рокее е със най -голямо разстояние от макарата до първия водач и всички модели ли са с 50мм водач? Върховия водач на всички модели ли е с еднакъв диаметър? Всички модели ли са с 7 водача? Моля, за вашето мнение относно покетата.
Здравей колега аз също имах намерение да взема на две части но запитах sapuna Митака той ме насочи към 3 коленните за по добро транспортиране и по негово мнение вземах поке тоурнамент 390 3.5лб със 90гр тежест 110м ги лепва без проблем пиши на misho лично съобщение те са вносители ще ти изпратят целия каталог със модели и цени избирай много са точни и до три дни ги имаш по качество не отстъпват на сопи със същите параметри но по цени бият доста прехвалени марки Препоръка за шарански прът Pokee 918584270
voden64
voden64
рибарче
рибарче

Брой мнения : 15
Регистриран : 02.09.2011

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  eroucma Чет Ное 24, 2011 7:41 pm

Колеги, и аз се интересувам от продуктите на Pokee, ще бъде ли някой така добър да даде каталог с цени че да добия представа, интересувам се не само от шаранските така че нека ако може каталогът да е с всички. Wink
eroucma
eroucma
стара кука
стара кука

Cancer
Брой мнения : 598
Регистриран : 23.08.2009

https://www.facebook.com/profile.php?id=1011700635

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  voden64 Чет Ное 24, 2011 8:37 pm

eroucm написа:Колеги, и аз се интересувам от продуктите на Pokee, ще бъде ли някой така добър да даде каталог с цени че да добия представа, интересувам се не само от шаранските така че нека ако може каталогът да е с всички. Wink
Колега ето ти каталога [You must be registered and logged in to see this link.]
voden64
voden64
рибарче
рибарче

Брой мнения : 15
Регистриран : 02.09.2011

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  d_donchev75 Пет Ное 25, 2011 7:42 am

Крайно време е колегата Sofev76 да се "покезира" - големите риби на язовир Копринка го чакат. Успех в това начинание през новия сезон и само едри с новите придобивки.
d_donchev75
d_donchev75
новак
новак

Брой мнения : 1
Регистриран : 24.11.2011

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  Светозар Върбанов Пет Ное 25, 2011 8:50 am

d_donchev75 написа: - големите риби на язовир Копринка

Та какви риби викаш ?
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
стара кука
стара кука

Libra
Брой мнения : 709
Регистриран : 05.07.2011

http://www.denelbg.com/main.php?content=distributor&dir=dist

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  Diman Пет Ное 25, 2011 12:47 pm

Добре дошъл [You must be registered and logged in to see this link.]. Има тема за Pokee Carp Fishing Rods Arrow [You must be registered and logged in to see this link.]
Diman
Diman
Модератор
Модератор

Taurus
Брой мнения : 531
Регистриран : 01.12.2009

Върнете се в началото Go down

Препоръка за шарански прът Pokee Empty Re: Препоръка за шарански прът Pokee

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите