горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express

Издирвам

Go down

Издирвам Empty Издирвам

Писане  sapuna Нед Юни 21, 2015 1:35 pm

Здравейте приятели.
Мъчно ми е когато пускам подобни съобщения ,но вече наистина съм в безизходица.На 19.06.15 около 22:30 часа загубих домашната си любимка котката Елена.Бях на риболов на корекцията в с.Раданово обл.Велико Търново /тази до самото село ,базата за вторични суровини и топливо на Кирил Начев/ ,когато котето реши да последва малките лисичета в царевичната нива.Възприе молбите ми да се върне като игра на криеница и така близо 10 часа.Надявах се да се върне в бивака ,но уви.Вчера сутринта влязоха трактори да пръскат и получих малко надежда да я изплашат та да излезе.Предупредих трактористите ,обещах им реванш и се надявах да я открия.Наистина едното момче ми сигнализира ,че е била в горния край на нивата ,но не се е дала да я хване и хваща посока към гробищния парк.От тогава до преди минути съм все там ,виках ,обикалях ,валерианови капани поставях ,но тази сутрин заваля е вече няма смисъл да търся.Близо 48ч. изкарах.Знам ,че е жива ,уплашена ,все по-гладна и се надявам да се покаже в крайните къщи на селото или около корекцията .Шансовете ми са много малки ,но ви моля - ходите ли идните дни на с.Раданово ,оглеждайте се.Ако сте местни също ,ако пък имате познати или роднини ги уведомете.Котето е трицветна сибирка ,с бели гърди и дебела тъмна опашка.Името и е Елена и е много мила и глезена.Едва ли ,ще се даде да бъде хваната ,но нищо не се знае.Дори и само местонахождението и да науча е от полза.
Домашна котка е ,живяла две години в апартамент и нямам идея как ще оцелее навън.
Ще възнаградя всеки ,помогнал ми да я открия!
Дано стане чудо!!!

0888383218
Димитър

Снимки на котето:

Издирвам 11536107_10200824294927769_1168865734161740200_n

Издирвам 031893875

Издирвам 031893876

Издирвам 031893879
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите