горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

2 posters

Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  IVKOPIVKO Сря Мар 20, 2013 6:40 pm

Колеги при мен има две свободни места за съботата. Засега сме аз и Пламен с моята кола, ако дойде и 3-и човек по 6лв, ако дойде и 4-и по 4.50лв. Ако има желаещи номера ми е 0883363568. Тръгване в 8.30 всеки ще бъде взет и върнат от-до дома му.
avatar
IVKOPIVKO
стара кука
стара кука

Брой мнения : 492
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Re: Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  sapuna Сря Мар 20, 2013 8:58 pm

До къде ни докараха ... !!!
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Re: Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  IVKOPIVKO Сря Мар 20, 2013 8:58 pm

До къде?
avatar
IVKOPIVKO
стара кука
стара кука

Брой мнения : 492
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Re: Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  sapuna Сря Мар 20, 2013 9:10 pm

ДА СИ ДЕЛИМ ТРАНСПОРТА!
Не се засягай Ивче,просто ми стана гадно!Сетих се за пенсионерите от квартала,преди 20 години,как ми предлагаха по 50 стотинки за бензин,само и само да ги взема до Върбица!Шибаната история си остава история!

Евалата ти на постъпката!Дано сте много присъстващите!Аз искам,но не мога!
sapuna
sapuna
BOSS
BOSS

Aries
Брой мнения : 2030
Регистриран : 14.08.2009

https://ribargo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Re: Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  IVKOPIVKO Сря Мар 20, 2013 9:18 pm

Ами по принцип не ми е за парите, ако е някой безработен или пенсионер превоза е за моя сметка. Нищо, че и аз съм безработен. По принцип сложих и парите за да няма после сърдити и всеки да може да си прецени предварително дали му е изгодно. Ако някой друг предложи да вземе мен и Пламен с неговата кола сме съгласни тъкмо ще можем да пием.
avatar
IVKOPIVKO
стара кука
стара кука

Брой мнения : 492
Регистриран : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Предлагам транспорт за почистването на Йовковци! Empty Re: Предлагам транспорт за почистването на Йовковци!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите