горнооряховски рибар
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Econt Express
Similar topics

    Краси върхара в действие .............

    +11
    sapuna
    doko
    maranzika
    boev_i
    stoilkatastz
    todor2662
    инспектора
    bat.galin
    майсторчето страхил
    nascko
    Светозар Върбанов
    15 posters

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Краси върхара в действие .............

    Писане  Светозар Върбанов Пон Яну 16, 2012 8:06 am

    И този човек снима филми и ги излъчват по някои телевизии :бесило: :60678: :шама: и смее да се нарече рибар ,че и състезател ! СРАМ и ПОЗОР :бесило:

    http://vbox7.com/play:bdb26cc8d1&start=36&r=emb

    http://vbox7.com/play:347efe9031&r=emb
    Светозар Върбанов
    Светозар Върбанов
    стара кука
    стара кука

    Libra
    Брой мнения : 709
    Регистриран : 05.07.2011

    http://www.denelbg.com/main.php?content=distributor&dir=dist

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  nascko Пон Яну 16, 2012 12:12 pm

    Ужас Краси върхара в действие ............. 790103366 Краси върхара в действие ............. 790103366 Краси върхара в действие ............. 790103366
    nascko
    nascko
    стара кука
    стара кука

    Leo
    Брой мнения : 135
    Регистриран : 01.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  майсторчето страхил Пон Яну 16, 2012 12:24 pm

    scratch, а в някои форуми го боготворят .
    майсторчето страхил
    майсторчето страхил
    стара кука
    стара кука

    Cancer
    Брой мнения : 2699
    Регистриран : 14.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Светозар Върбанов Пон Яну 16, 2012 12:35 pm

    Някои хора са му виждали изцепките в един друг форум преди години Wink да речем , като снимка с около 50кг костури натръшкани покрай него на поляната и прочие и прочие ! За жалост това е истината ! Калоян Белополски е бил с него по време на тази сеч , като и той е участвал в нея ! Ето и един обработен вече материал , който ще гледате по Хоби.тв в на-скоро време !

    http://ribibg.com/index.php?p=get_actual&pt=3&id_route=408
    Светозар Върбанов
    Светозар Върбанов
    стара кука
    стара кука

    Libra
    Брой мнения : 709
    Регистриран : 05.07.2011

    http://www.denelbg.com/main.php?content=distributor&dir=dist

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  bat.galin Пон Яну 16, 2012 3:14 pm

    Нямам какво да науча от тези хора.
    Не споделям също и тяхната представа, че публиката е гладна да гледа уловени риби, особено пък глупостта: " колкото повече риби, толкова по-добре ".
    И гледам, че сред реализацията на представата си, тези хора стават за резил.
    А инак, ако всеки от вас се замисли, ще установи вероятно, че помни една или няколкото борбени риби, които е хванал и те са тези, осмислили излета му.
    Други пък го осмислят от двата живарника, раздадени в махалата.
    Не е проблем, всеки сам си решава, нали е демокрация.
    А тя на никого не прощава - рано или късно.

    bat.galin
    bat.galin
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 1652
    Регистриран : 14.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  инспектора Пон Яну 16, 2012 4:47 pm

    Затова на тоя"вършето", не му гледам филмите - скука ама яка са.........., пък и тая сеч. Ега се наядеEvil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    инспектора
    инспектора
    стара кука
    стара кука

    Virgo
    Брой мнения : 2025
    Регистриран : 29.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  todor2662 Пон Яну 16, 2012 4:49 pm

    Е немога да повярвам,Краси ми бе като идол в риболова,АМАААААА.....до ТУК.Калоян,Мариян и още няколко други съм ги видял какви Рибари са,но за Краси не вярвах.
    todor2662
    todor2662
    стара кука
    стара кука

    Scorpio
    Брой мнения : 1331
    Регистриран : 15.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  stoilkatastz Пон Яну 16, 2012 4:52 pm

    Резил Краси върхара в действие ............. 790103366
    stoilkatastz
    stoilkatastz
    стара кука
    стара кука

    Gemini
    Брой мнения : 87
    Регистриран : 16.01.2012

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  boev_i Пон Яну 16, 2012 5:23 pm

    Мои хора отдавна му викат "Краси месаря", а не "Краси върхара"!!!
    boev_i
    boev_i
    стара кука
    стара кука

    Pisces
    Брой мнения : 447
    Регистриран : 07.05.2010

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  maranzika Пон Яну 16, 2012 6:57 pm

    Нищо интересно...така е във всички лодки по това време на годината.Дано свършва по-бързо бялата риба та да мирясат тия самозвани "майстори"... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    maranzika
    maranzika
    Модератор
    Модератор

    Sagittarius
    Брой мнения : 2815
    Регистриран : 16.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  nascko Вто Яну 17, 2012 11:15 am

    maranzika написа:Нищо интересно...така е във всички лодки по това време на годината.Дано свършва по-бързо бялата риба та да мирясат тия самозвани "майстори"... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    Илиянски, какво е виновна бялата риба, че пък и да свършва...
    Гадове навсякъде около нас, ама станаха и ТВ "звезди" че да развалят и децата....
    nascko
    nascko
    стара кука
    стара кука

    Leo
    Брой мнения : 135
    Регистриран : 01.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  bat.galin Вто Яну 17, 2012 4:21 pm

    Точно така е, Наско - битката е винаги за младите, за децата или кой както иска да ги нарича.
    Битката е да не оставят след себе си разруха, каквато ние им оставяме.
    А ако не са те - да купуват филми и списания, тв звездите ще умрат от глад.
    Гледам , че клиповете вече ги няма, но ако някой не е направил архив, няма да ми липсват никак.
    Хубаво нещо е демокрацията - на никого не прощава.
    bat.galin
    bat.galin
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 1652
    Регистриран : 14.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  maranzika Вто Яну 17, 2012 6:11 pm

    nascko написа:
    Илиянски, какво е виновна бялата риба, че пък и да свършва...
    Ами Насе,то друго решение няма.Аз съм убеден че хората с лодките ще стават все повече всяка зима и ранна пролет.И тя рибата накрая ще изчезне по естествен път.И тогава да ги видя за какъв чеп ще са им тия лодки,двигатели,колесари и т.н.Всеки който има поне малко мозък в главата си ще остави рибата на спокойствие поне за няколко месеца в годината.Но шанса й на рибката в случая е никакъв(лодки,сонари).Така че ....разбираш ме предполагам. Wink
    maranzika
    maranzika
    Модератор
    Модератор

    Sagittarius
    Брой мнения : 2815
    Регистриран : 16.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  doko Вто Яну 17, 2012 7:41 pm

    Спомням си на едно състезание на Сливовица един друг кадър на Хоби ТВ как се снимаше с рибите до водата все едно че ги пуска и след него вървеше един циганин който събираше всичката риба в една кофа. Някои хора които бяха там знаят за какво става на въпрос. Няма лошо да си прибереш риба но е лошо когато се правиш на Дева Мария, пък си курва. Извинявам се за израза но си е точно така.
    doko
    doko
    Модератор
    Модератор

    Virgo
    Брой мнения : 1042
    Регистриран : 15.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  sapuna Вто Яну 17, 2012 7:49 pm

    vyrhara написа:Въпреки че темата е заключена имам право на отговор.
    Ще започна от там ,че ние с Калоян като личности познати в медийното пространство понасяме доста критики.
    Така или иначе трябва да се научим да ги понасяме и ако са градивни да си взимаме поука.Тук изказвам само моето мнение.Не съм лицемер и ще кажа това което мисля с риск утре да ме плюете отново.
    Не можах да изчета всичката помия изляла се върху мен.
    Първо да ви кажа че това не е филм а просто един клип на свободен риболов когато Калоян ми беше на гости . Какво означава че пред камерите се правим че пускаме риби, а ги прибираме.На филмите винаги пускаме рибите ,дори аз ловя от известно време и без живарник. Или искате да ми кажете че аз имам право да ходя за риби само когато снимам филми и никога да не взимам риба.И понеже съм помогнал на много хора и въвел в риболова и за много от тях съм един вид "табелка" в риболова нямам право отново да си взема риба,или защото снимам филми нямам право на личен живот и отдаване на хобито си .Не, не съм съгласен, риба си взимам винаги когато хвана ,също така и пускам доста и не злоупотребявам.Искате да кажете че всички който плюхте не взимате риби.Или щот никой не ви е нападнал до сега си стойте на топло и се чудите как да "храните "само но явно такъв ни е гена.
    Същия този ден хванахме над 15-17 риби не помня от който взехме 7 а другите плуват живи и здрави. Ако виждах нещо нередно в този клип нямаше да го пусна никога. Трябваше да кача и клиповете с пускането на рибите ,грешката е моя.Помислете малко бе момчета .
    Ходете ловете риби и се отдайте на хобито си . Аман от сплетни, интриги и нападки.
    На мен живота ми е свързан с риболова , обичам да ходя за риби и да се усъвършенствам всеки ден , и ако това е бракониерство значи в БГ няма риболовци а само бракониери.
    От сутринта съм на път и телефона ми загря да ми звънят и да ме подкрепят колеги . Не знам от къде са ми открили телефона,не ги и познавам повечето но всички коментират едно и също - злоба и завист на което не вярвам въпреки че аз съм потърпевш в цялата тази дандания.Така ли един от вас не ми откри телефона да ми се обади и да ме нахока ,да се представи и да ми каже -Краси не си прав бате .Но тук е по лесно скрити зад анонимки.Абе държавна сигорност от давна я няма от какво се притеснявате . Още вчера ме предопредиха че се води кампания срещу мен от 1 човек .Да е жив и здрав .
    Стига съм писал че ще излезе че се оправдавам.
    За 1 ден ни направихте по известни и от Барако Бама. От утре може да не ме видите повече по телевизията . Който целя да ми навреди успя. Да сте живи и здрави и наслука момчета.

    Само да вметна ... Обама Laughing
    sapuna
    sapuna
    BOSS
    BOSS

    Aries
    Брой мнения : 2030
    Регистриран : 14.08.2009

    https://ribargo.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  инспектора Вто Яну 17, 2012 9:14 pm

    Ми това си е оправдание, ше ме извинява ама от написаното Shocked ПОНЕ СИ ТРАЙ Г-Н "ВЪРХАР" - ловил си ловил, що дразниш народо с тия клипове. ГРАНДОМАНСТВОТО е големо нещо - поизложи се.

    И кво да го съжалим ли?, "че некой му е навредил" -е не се сещам кой от НАС братлета му е навредилscratch

    А Митак, за допълнението от тебКраси върхара в действие ............. 3351067482 Краси върхара в действие ............. 3351067482 Краси върхара в действие ............. 3351067482 - абе има БТВ, НОВА, Канал1 - то там поне го пишат правилно.Краси върхара в действие ............. 723106296

    Ей добре, че познавам още един КРАСИ, ама "ВИРБЕЛО" - е те това е гоуем човек.Краси върхара в действие ............. 3105260728
    инспектора
    инспектора
    стара кука
    стара кука

    Virgo
    Брой мнения : 2025
    Регистриран : 29.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Светозар Върбанов Сря Яну 18, 2012 4:18 pm

    VARHARA написа:Човек работи за името си докато го направи!
    После то работи за него през целият му останал живот...... докато не го
    осереш с една такава лекомислена и откровенна простотия. Язък, за целия
    имидж и уважение, които си съградил Краси - отидоха в канала.
    КОЛЕГИ ЕТО ТОВА НАПРАВИХ С ТОЗИ ГРОЗЕН КЛИП.
    ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ЗА ПОВЕДЕНИЕТО СИ.
    ПРОСТЕТЕ!
    Светозар Върбанов
    Светозар Върбанов
    стара кука
    стара кука

    Libra
    Брой мнения : 709
    Регистриран : 05.07.2011

    http://www.denelbg.com/main.php?content=distributor&dir=dist

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Diman Сря Яну 18, 2012 8:18 pm

    Майстор е. Хванал им е цаката. Това не може и не трябва да се отрича. Или някой го е научил а той се дуе пред камерата, или главата му работи. Лошото е, че под влиянието на адреналина и еуфорията от добрия улов се държи пред камерата като леке, което не е особено приятно за публиката. Аз също понякога го правя, не зная защо. Като човек съм дори прекалено сериозен. Но чрез хобито намирам начин да разпускам и да се глезя. За жалост това отстрани не изглежда някакси...достойно. Учим се Laughing
    Абе лошо е, когато веднъж си повярваш. Това е преломен момент. Трябва човек да запази равновесие.
    Diman
    Diman
    Модератор
    Модератор

    Taurus
    Брой мнения : 531
    Регистриран : 01.12.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Светозар Върбанов Сря Яну 18, 2012 8:35 pm

    Diman написа:Майстор е. Хванал им е цаката. Това не може и не трябва да се отрича.

    Всеки ще им хване цаката със сонара ! В гнездата където мръстят женските е лесно да ги изловиш , като прасета ! Въпроса тук е съвсем друг ! Човека който снима клипчето е не по малко за е...е от Краси ! Всичко е много добре и прецизно изигран ход от К.Б. , като с това той си осигурява по големи шансове да продава филмите си от вече СОБСТВЕНАТА МУ компания - Белополски ООД на Булсатком / Хоби тв ! Много лицемерно и долно е отношението на Калоян към уж приятеля му ! А защо не е снимал и 4те бели на пода на лодката хванати и метнати там лично от него ? Защото не иска да се компрометира и той ! Хванатите риби са 17 на брой от който само 1 е върната във водата - наистина е била малка и не е била бременна ! ИСТИНАТА е ,че К.Б. си го накисна качествено Краси ! Въпроса не е толкова до уловената риба , а до това ,че са публични личности и учат хората " как " да ловят риба - хвани - пусни ! Това ,че са прекалили с улова е на 2-3 място по важност ! Мисля ,че повечето от Вас в момента се чувстват доста лъгани ! Вадете си изводите . Краси върхара в действие ............. 3105260728
    Светозар Върбанов
    Светозар Върбанов
    стара кука
    стара кука

    Libra
    Брой мнения : 709
    Регистриран : 05.07.2011

    http://www.denelbg.com/main.php?content=distributor&dir=dist

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Diman Сря Яну 18, 2012 9:54 pm

    Прав си, да се тръшкат белки на джиг не е никаква, ама никаква философия. Ако някой се опита да ме обори, може само да ми пръдне на сонара Laughing. Виж, да си шаранджия е нещо възвишено Idea Exclamation. Има нещо тайнствено и величествено в този риболов. Самата риба излъчва някакво величие и благородство. Усеща се, дори когато я консумираш.
    Diman
    Diman
    Модератор
    Модератор

    Taurus
    Брой мнения : 531
    Регистриран : 01.12.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  maranzika Сря Яну 18, 2012 10:07 pm

    Diman написа:Прав си, да се тръшкат белки на джиг не е никаква, ама никаква философия.
    Другият път като дойда по твоя край ще те извикам да ми го покажеш нагледно....от брега разбира се.... Very Happy Very Happy Very Happy
    maranzika
    maranzika
    Модератор
    Модератор

    Sagittarius
    Брой мнения : 2815
    Регистриран : 16.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Diman Чет Яну 19, 2012 10:49 am

    Става и от брега, със спининг. Но този романтичен риболов за жалост не е толкова резултатен. Трябва да знаеш мястото където излизат и да уцелиш часа. През лятото, надвечер(ред хед) и особено рано сутрин(бели, жълто зелени) по изгрев, силиконките работят.
    Diman
    Diman
    Модератор
    Модератор

    Taurus
    Брой мнения : 531
    Регистриран : 01.12.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  cucko Чет Яну 19, 2012 2:27 pm

    Е за тук не мълчим, направи си изливаме гнева защото се чувстваме преебани от това че им четем списания,гледаме филми,пазаруваме стоки от тях с ваши средства!Нормално!
    Лично аз не се дразня защото нито имам Булсат,нито съм чел списания,нито съм пазарувал от риби и такъми единствено съм гледал 3 бр. шаранджийски филми и без да го познавам го виждам що за човек е К.Б.!Лично мнение
    Върхара не го познавам и е нормално да си взима риба според нормата на закона!


    Значи пак повтарям, гледал съм,разпитвал съм този и онзи и съм научил, че хвани пусни си е на собствена воля!А филмите и списанията където призовават хвани пусни е търговски трик които някои от вас със сигурност не го забелязват, защото не пуска рибите със свое сърце а просто се съобразява да спазва мотото хвани пусни, затова е нормално да реагирате така!
    Реша ли да пусна или взема риба никой не може да ме нареди освен аз самият!И двата начина го правя за добро!


    Това не значи, че аз например имам такъми висок клас и щом хвана риба я пускам да мразя човека който не лови като мен, а просто е неприятно единия да прави едно другия друго и да се наказваме!
    Хвани пусни е че искаш да дариш живот и да почувстваш добрината!Докато да си вземеш риба е да опиташ апетита, но за това познавам хора които като хванат рибата веднъж няма право на втори живот и в следствие се оказва че я взима да се похвали, независимо че няма да я опита я раздава или продава със цел избиване на разходи/комплекси-това са хора които се делят на две категорий бедни които няма и какво да ядат,и други които мисленето им е в друга насока!




    Нещо не ми се връзва да имаш пари за такъми, да искаш кеф и да не правиш добро!
    Оправдания от класа, да казваш едно а да правиш друго!(като ще е бизнес тук няма право на грешки и извинения)
    Може би не е по темата но да си кажа Exclamation




    cucko
    cucko
    Модератор
    Модератор

    Gemini
    Брой мнения : 658
    Регистриран : 18.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Diman Чет Яну 19, 2012 3:51 pm

    cucko написа:...да казваш едно а да правиш друго...

    Е те такива са или двуличници, или страхливци. "Не ни е срам да го Wink правим, срам ни е да си признаем." Всъщност няма от какво да се срамуват, след като всичко е в рамките на закона.
    Понеже няма угодия и за да не дразня, започнах и аз като един приятел да ходя на риба без фотоапарат.
    Diman
    Diman
    Модератор
    Модератор

    Taurus
    Брой мнения : 531
    Регистриран : 01.12.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  cucko Чет Яну 19, 2012 4:12 pm

    От тая гледна точка постъпваш правилно но не към теб а срещу другите! Wink
    Нима не искаш да си запечаташ спомени за в бъдеще в снимков/видео формат с които да споделиш!
    Едва ли печеля и губя или съм длъжен да се съобразявам с простотията на другите ?!

    cucko
    cucko
    Модератор
    Модератор

    Gemini
    Брой мнения : 658
    Регистриран : 18.08.2009

    Върнете се в началото Go down

    Краси върхара в действие ............. Empty Re: Краси върхара в действие .............

    Писане  Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите